Wiersze

czwartek, 30 grudnia 2010

Wierszokletka - wiersze pisze,
wierszami zapełnia ciszę,
kartki pełne zapisuje,
zawsze ciszę innym psuje. 
;3
Zawsze ma co robić,
gdzie ma chodzić - chodzi,
otoczenie opisuję,
w wiersze zmienia - to są psuje.


(Wierszokleci potrafią tak opisać drzewo, że 'jego korona' wydaje się złota, a kora - z diamentów!)

Brak komentarzy: